ЧОБОТЕНКО
Сергій Павлович

ГОЛОВА ОРДЖЕНІКІДЗЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ
АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ
РАДИ






Народився 30 листопада 1954 року в м. Запоріжжі. Навчався в середній школі-інтернаті №2 м. Алчевська (Комунарськ) Луганської області.
Навчання і спорт тісно переплелися у житті пана Сергія. Першу вищу освіту здобув у Запорізькому педагогічному інституті за спеціальністю ''Фізичне виховання''.
З 1997 по 1999 р. навчався на правознавчому факультеті Міжнародної кадровій академії та став юристом. Ще один юридичний диплом отримав у Міжнародній академії управління персоналом. Особливе місце у долі Сергія Павловича посідає гандбол. Він – переможець і призер багатьох міжнародних і всесоюзних змагань. Кілька років успішно виступав за чоловічу гандбольну команду СК ''Комунаровець''; переможець Спартакіади СРСР у складі збірної молодіжної команди України; переможець міжнародного турніру ''Дружба'' у Республіці Польща у складі молодіжної збірної СРСР з гандболу.
Трудову діяльність С. Чоботенко розпочинав тренером з ручного м'яча в добровільному спортивному товаристві ''Спартак'' (Донецьк). З 1974 по 1978 р. виступав за команду Запорізького індустріального інституту. Кількаразовий чемпіон України у складі Запорізької області з гандболу. Бронзовий призер чемпіонату СРСР з гандболу. Майстер спорту СРСР з гандболу.
Активне, насичене спортивними змаганнями життя продовжив у лавах Радянської Армії. У 38-й спортивній роті Одеського військового округу він був найкращим гравцем; став чемпіоном Збройних Сил СРСР з гандболу. С. П. Чоботенко досяг вершини, про яку можна було лише мріяти.
Відслуживши в армії, знову повернувся на тренерський місток, до керма рідної команди ''Спартак''. Під його керівництвом гандбольна дружина здобула бронзові медалі чемпіонату України. У 1981 році змінив амплуа – почав працювати викладачем кафедри фізичного виховання і спорту Донецького інституту радянської торгівлі.
З 1983 по 1984 р. – тренер-викладач з гандболу в ДЮСШ №6 м. Донецька. І знову великий успіх – перемога на міжнародному турнірі, який проходив у Румунії.
Переїхавши у 1985 році у Запоріжжя, С. П. Чоботенко продовжив здобувати спортивні титули і славу. Під його керівництвом команда дитячої юнацької школи Олімпійського резерву №3 стала срібним призером України з гандболу (1986 р.).
Новий етап трудової біографії розпочався з 1988 року. С. П. Чоботенко переходить на роботу в органи виконавчої влади: інструктор з юридичної роботи та добровільних народних дружин у Шевченківському виконкомі Запорізької міської ради; заступник завідувача відділу координації роботи правоохоронних органів Запорізького міськвиконкому.
З 1995 по 1999 р. – секретар координаційного комітету з боротьби з корупцією і організованою злочинністю при Запорізькому міськвиконкомі. За його ініціативи була створена громадська спеціалізована дружина ''Ягуар'', згодом реорганізована у громадське формування з охорони суспільного порядку ''Ягуар'', яке й донині Сергій Павлович очолює.
Безпосередньою юридичною діяльністю Він почав займатися в 2002 році. Обіймав посади заступника директора ТОВ ''Юридична фірма ''Щедрін і партнери'', завідуючого юридичним відділом ТОВ ''Барс'' (м. Запоріжжя).
С. П. Чоботенко повернувся у виконавчу владу у квітні 2005 року, обійнявши посаду голови Орджонікідзевської районної адміністрації Запорізької міської ради. Має 10-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Він – автор двох книг: ''Історія виникнення племен, дружин та права в Україні'' (2000 р.) та ''Історія розвитку й становлення ДНД, громадських організацій та формувань'' (2001 р.).
Дружина Людмила Іванівна – директор ТОВ ''Барвінок ЛТД''.
Син Андрій працює в правоохоронних органах Запорізької області. Онук Сергій – учень середньої школи.




Логос Україна         ЧЕРНОВСЬКИЙ Олексій Костянтинович         Зміст         ШЕМЧУК Віктор Вікторович