Депутат
Богдан Юліанович

Директор Долинського газопереробного заводу, Заслужений працівник промисловостІ УкраЇни

Кандидат технічних наук


Богдан Юліанович Депутат народився 18 серпня 1962 року у смт. Перегінськ Рожнятівського району Івано-Франківської області.
Протягом 1979 - 1984 років успішно навчався на механічному факультеті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю "Технологія машинобудування, металоріжучі верстати та інструменти".
З травня 2005 року працює директором Долинського газопереробного заводу, який входить до складу ВАТ "Укрнафта". ВАТ "Укрнафта" складається із Долинського, Бориславського та Пасічнянського виробництв і є одним із провідних підприємств нафтогазової промисловості Прикарпаття.
Сировиною для Долинського ГПЗ є супутний газ нафтогазових родовищ. Широку фракцію легких вуглеводнів (ШФЛВ) із Західного Сибіру на давальницьких умовах постачають комерційні структури.
Завод виробляє товарний газ, зріджений газ та фракцію легку для потреб підприємств Західного регіону.
Вся продукція заводу є конкурентноздатною, користується великим попитом у споживачів.Нині його працівники із впевненістю дивляться у майбутнє, бо завод має унікальні потужності і можливості глибокої переробки газу та вигідне транзитне прикордонне розташування.
До заводу входять також структурні підрозділи невиробничого призначення. В Долині функціонує заводський дитячий садок "Теремок" - один із найкращих серед дошкільних закладів Івано-Франківської області. Дитсадок обладнано відповідно до чинних вимог, включаючи плавальний басейн.
На заводі побудовано установку по утилізації тепла димових газів технологічної печі. Одержане тепло використовується для обігріву теплиці, де вирощують овочі. А це означає, що навіть взимку зі столу працівників не зникає вітамінна продукція.
У смт. Східниця Львівської області функціонує пансіонат "Гуцулка", в якому для оздоровлення відпочиваючих використовуються мінеральні води, аналогічні здравницям Трускавця.
Директор заводу Богдан Юліанович Депутат має неабиякі організаторські здібності. Це - енергійний, комунікабельний, талановитий керів-ник, професіонал, який дбає і турбується про підприємство та людей праці.
Богдан Юліанович постійно працює над собою. У 2007 році завершив навчання на факультеті вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України і здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком. Має 12 опублікованих наукових праць.
За успіхи у роботі Б. Ю. Депутата нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
Займав і займає активну громадську і життєву позицію. Саме тому його було обрано депутатом і головою Перегінської селищної ради, успішно працював на відповідальних та керівних посадах у виконавчій владі Рожнятівського та Долинського районів. А впродовж 2002 - 2005 років очолював Долинську районну державну адміністрацію.
Багато сил душі і серця вклав Богдан Юліанович у покращення соціально-економічного розвитку Долинського району. Його знають і поважають у кожному населеному пункті, бо трудова біографія цього керівника, його організаторський талант і здібності нерозривно пов'язані із рідним краєм і його людьми.
Доля дарує Богдану Юліановичу активне, багате і цікаве життя, а притаманний йому талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро,- стають запорукою життєвого успіху. Люди прислухаються до його думки, вірять йому. А доброзичливість у людських стосунках завжди слугувала гідним прикладом до наслідування! Адже його життєве кредо - "Ставитися до людей так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе".