Голомша
Андрій Миколайович

Заступник прокурора Солом'Янського району м. КиЄва


Андрій Голомша народився 10 жовтня 1984 року в с. Пукеничі Стрийського району Львівської області. З юнацьких років гартував у собі вольові якості, оскільки прагнув бути подібним до батька, і коли надійшов час обирати майбутній фах, вступив на юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Ще в студентські роки почав працювати в органах прокуратури. У березні 2007 року його було призначено на посаду старшого помічника прокурора Личаківського району м. Львова. На цій посаді Андрій Миколайович виявив такі необхідні фахові якості, як повага до прав та свобод людини, неупередженість та скрупульозність. Це сприяло подальшому кар'єрному просуванню Андрія Миколайовича, який вже в липні 2008 року був призначений на посаду заступника прокурора Солом'янського району м. Києва. У сфері його повноважень - нагляд за дотриманням законодавства при надходженні, реєстрації та вирішенні заяв і повідомлень, пов'язаних із вчиненням злочинів, при розслідуванні слідчими прокуратури кримінальних справ.
Запорукою успішної діяльності Андрія Голомші на цій посаді є його тверда переконаність у справедливості та великій соціальній значимості справи, якій він себе присвятив. Тому до кожної справи він підходить цілеспрямовано, працюючи активно та послідовно. Особливості професійної діяльності часто вимагають від Андрія Миколайовича виявляти мобільність, швидкість і гнучкість мислення, здатність конструктивно думати і приймати рішення в екстремальних умовах, осмислено діяти і вирішувати завдання у найкоротші терміни.
Своєю сумлінною працею Андрій Голомша відстоює принцип рівності усіх громадян перед законом, збільшуючи народну довіру до правосуддя.